Developer

Ak si myslíte, že v ESETe len rozoberáme škodlivé kódy a naháňame ich autorov, mýlite sa. Rovnako dôležitý je aj základný výskum a vývoj, ako aj aplikovaný vývoj. Práve tu naplno využívame a ďalej rozvíjame svoje programátorské zručnosti. Vďaka nim vyvíjame špičkové technológie ako napríklad Exploit Blocker či Livegrid a zdokonaľujeme naše produkty pre Windows, Mac aj Linux užívateľov. Väčšinou pracujeme v C++, no baví nás aj Java, HTML, či Perl a Python.

V súčasnosti k nám hľadáme:

Windows C/C++

C/C++ Developer – Backend

Windows Server Developer C++

Linux/C++ Developer

Linux/Mac OS X Programátor

Web Application Developer

.NET/C# Developer

C++ Developer (Remote Administrator) – Bratislava, SR

C++ Developer (Remote Administrator) – Praha, ČR

C/C++ Developer (Košice) - vhodné pre absolventov


Ukáž, čo v tebe je

Ak ťa niektorá z pozícii zaujala, daj nám o sebe vedieť. Vyrieš úlohu, ktorej zadanie si stiahneš nižšie alebo nám pošli svoju prácu, na ktorú si hrdý na doleuvedenú e-mailovú adresu.


Ako na to?

  1. Stiahni si zadanie úlohy Tic Tac Toe a podrobne si prečítaj jednotlivé body.
    Úloha je platformovo nezávislá a navrhnutá tak, aby preverila tvoje schopnosti, ktoré môžeš u nás využiť na horeuvedených pozíciách.
  2. Pošli svoje riešenie na adresu: botwarz@eset.com
    Nezúfaj, aj keď sa na prvýkrát nedopracuješ ku konečnému výsledku. Pošli nám aj svoje neúplné riešenie a predovšetkým postup, ktorým si sa k nemu dostal. Len tak uvidíme, či potrebuješ len malé štuchnutie alebo poriadny kopanec.

Späť